Gaziantep Klima Servisi

 

 

 

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

 0342 241 02 44 

 0536 645 94 56 

 

 

 

 

klima ile ilgili görsel sonucuklima ile ilgili görsel sonucu

 Gaziantep Klima Yetkili servis

klima ile ilgili görsel sonucu7/24 teknik servis ile ilgili görsel sonucu

Klima  Beyaz Eşya Servisi

Çagrı Merkezi : 0342 241 02 44

Acil Destek     : 0536 645 94 56

 

northaire ile ilgili görsel sonucu

Gaziantep NorthAire Klima mekanı serinletecek ekonomik bir çözüm olan NorthAire Klima düşük ses seviyesi, nem alma ve hızlı soğutma özellikleri, elektrik kesintilerinde tekrar çalışma özelliği, kendi kendine arıza teşhisi ve koruma fonksiyonu ile tam size göre bir klima. 

NorthAire Klima sadece soğutma ya da ısıtma yapmakla kalmaz; evinizdeki havanın daha sağlıklı ve temiz olmasını da sağlar. 

Negatif İyon Jeneratörü: İnsan sağlığı, ortamdaki iyon oranı ile doğrudan ilgilidir. NorthAire Klima Normal şartlarda pozitif iyon/negatif iyon oranı: 1,5/1 dir. NorthAire Klimalarda Polenler, hayvan tüyleri ve tozlar pozitif iyon yüklüdür.NorthAire Klima Negatif iyonlar ise, bakteri yok edici özellik taşırlar ve tıpta astım, bronşit gibi hastalıkların tedavisinde kullanılırlar. NorthAire Klima Negatif iyonlarla zenginleştirilen havanın, insanın kendisini canlı hissetmesini sağladığı hatta ağrı kesici etkisi oluşturduğu kanıtlanmıştır. 
Gaziantep Northaire Klima Servisi

GAZİKENT SOĞUTMA Dünyanın lider klima ve beyaz Eşya markalarını bünyesinde bulundurup satış ve satış sonrası hizmet sunan yüksek hizmet kalitesini standart hale getirip “tek adres” olmuştur GAZİANTEP in her bölgesine satış ve satış sonrası servis hizmeti veren gazikent soğutma sunny Klimaların satış montaj bakım arıza ve onarımlarını 24 saat içerisinde gerçekleştirmektedir. NorthAire yetkili servisi

Karataş, Şahinbey, Binevler, Beylerbeyi, Şehitkamil, Güvenevler, Karşıyaka, Sarıgüllük, Cumhuriyet, Perilikaya, Cinderesi, İbrahimli, Beşyüzevler, Degirmiçem , Emek, Gazikent, Yukarıbayır, Düztepe, Hoşgör, Saçaklı, Tugay, Baglarbaşı, Küsget Sanayi Sitesi, Gatem, Organize Sanayi, Başpinar, Semtlerine hizmeti verilmektedir

Gaziantep Kombi Servisi > Klima Servisi > Gaziantep Northaire Klima Servisi