Gaziantep Klima Servisi

 

 

 

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

 0342 241 02 44 

 0536 645 94 56 

 

 

 

 

klima ile ilgili görsel sonucuklima ile ilgili görsel sonucu

 Gaziantep Klima Yetkili servis

klima ile ilgili görsel sonucu7/24 teknik servis ile ilgili görsel sonucu

Klima  Beyaz Eşya Servisi

Çagrı Merkezi : 0342 241 02 44

Acil Destek     : 0536 645 94 56

 

 

 

 

 

 

 

 

Gaziantep Vestel Klima Servisi Vestel klima üstün bio filtre özelliği ile havadaki çok küçük toz parçalarını tutarak bakteri, mantar ve mikropları etkisiz hale getirir. Vestel klima Yaşadığınız mekanı ekonomik çözümlerle ferah ve sağlıklı bir ortama dönüştürür. 


Vestel klima Bio filtre içeriğindeki eko filtre sayesinde havadaki çok küçük toz parçalarını tutar ve biyolojik enzim özelliği ile bakteri, mantar ve mikropları etkisiz hale getirir. Vestel klima Biyolojik enzim filtresinde bulunan enzimler ise bakterilerin hücre duvarlarını eriterek onları yok ettiğinden klasik klimalarda yaşanan “tekrarlanan kirlilik” sorunu ortadan kalkar. Vestel klima Bio filtre ile bakterilerin %95’i yok edilirken 0.3 um’den küçük toz partiküllerinin %99’u tutulur. Vestel klima Böylece bir yandan sterilizasyon sağlanırken diğer yandan tozlar yok edilmiş olur. 

Akıllı Vestel Klimalar,istediğinizde siz uyurken sıcaklık ayar seçeneği,otomatik tekrar çalışma özelliği,dijital gösterge ve zarif uzaktan kumanda gibi donanımlarıyla fonksiyonelliğe rahatça ulaşabileğiniz biçimde tasarlanmıştır. 

Gazikent soğutma Dünyanın lider klima ve beyaz Eşya markalarını bünyesinde bulundurup satış ve satış sonrası hizmet sunan yüksek hizmet kalitesini standart hale getirip “tek adres” olmuştur gaziantep in her bölgesine satış ve satış sonrası servis hizmeti veren Gazikent soğutma Vestel Klimaların satış montaj bakım arıza ve onarımlarını 24 saat içerisinde uzman personel ile gerçekleştirmektedir. vestel klima özel servisi

Karataş, Şahinbey, Binevler, Beylerbeyi, Şehitkamil, Güvenevler, Karşıyaka, Sarıgüllük, Cumhuriyet, Perilikaya, Cinderesi, İbrahimli, Beşyüzevler, Degirmiçem , Emek, Gazikent, Yukarıbayır, Düztepe, Hoşgör, Saçaklı, Tugay, Baglarbaşı, Küsget Sanayi Sitesi, Gatem, Organize Sanayi, Başpinar, Semtlerine hizmeti verilmektedir

Gaziantep Kombi Servisi > Klima Servisi > Gaziantep Vestel Klima Servisi