Gaziantep Klima Servisi

 

 

 

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

 0342 241 02 44 

 0536 645 94 56 

 

 

 

 

klima ile ilgili görsel sonucuklima ile ilgili görsel sonucu

 Gaziantep Klima Yetkili servis

klima ile ilgili görsel sonucu7/24 teknik servis ile ilgili görsel sonucu

Klima  Beyaz Eşya Servisi

Çagrı Merkezi : 0342 241 02 44

Acil Destek     : 0536 645 94 56

Gaziantep Midea Klima Servisi Midea Klima, üstün bio filtre özelliği ile havadaki çok küçük toz parçalarını tutarak bakteri, mantar ve mikropları etkisiz hale getirir. Midea Klima Yaşadığınız mekanı ekonomik çözümlerle ferah ve sağlıklı bir ortama dönüştürür. 

Midea Klima Bio filtre içeriğindeki eko filtre sayesinde havadaki çok küçük toz parçalarını tutar ve biyolojik enzim özelliği ile bakteri, mantar ve mikropları etkisiz hale getirir. Midea Klima Biyolojik enzim filtresinde bulunan enzimler ise bakterilerin hücre duvarlarını eriterek onları yok ettiğinden klasik klimalarda yaşanan “tekrarlanan kirlilik” sorunu ortadan kalkar. Midea Klima Bio filtre ile bakterilerin %95’i yok edilirken 0.3 um’den küçük toz partiküllerinin %99’u tutulur. Böylece bir yandan sterilizasyon sağlanırken diğer yandan tozlar yok edilmiş olur. 

Aynı zamanda Midea klimalar, şelale ve ormanlık alanlarda bol miktarda bulunan negatif iyonların rahatlatıcı ve canlandırıcı etkisini, iyon jeneratörü sayesinde odanıza getirir. Midea Klima Negatif iyonlar sayesinde sinir sistemi, kan dolaşım sistemi ve ciğerlerinizin işleyişi olumlu etkilenir, astım, zatürre gibi çeşitli solunum yolu hastalıkları riski önemli ölçüde azalır. 

Gazikent soğutma Dünyanın lider klima ve beyaz Eşya markalarını bünyesinde bulundurup satış ve satış sonrası hizmet sunan yüksek hizmet kalitesini standart hale getirip “tek adres” olmuştur gaziantep in her bölgesine satış ve satış sonrası servis hizmeti veren Gazaikent soğuma Midea Klimaların satış montaj bakım arıza ve onarımlarını 24 saat içerisinde gerçekleştirmektedir. özel sevis

Karataş, Şahinbey, Binevler, Beylerbeyi, Şehitkamil, Güvenevler, Karşıyaka, Sarıgüllük, Cumhuriyet, Perilikaya, Cinderesi, İbrahimli, Beşyüzevler, Degirmiçem , Emek, Gazikent, Yukarıbayır, Düztepe, Hoşgör, Saçaklı, Tugay, Baglarbaşı, Küsget Sanayi Sitesi, Gatem, Organize Sanayi, Başpinar, Semtlerine hizmeti verilmektedir

Gaziantep Kombi Servisi > Klima Servisi > Gaziantep Midea Klima Servisi